صفحه دانلود

۱۰ تیر ۹۶
  • بازدید : 3,316 views

 

لطفا تا انتهای این صفحه را مطالعه کنید

همانطور که گفتیم نسخه ها ناپایدار میباشند پس لطفا همه ی نسخه ها را تست کنید تا در صورتی که یکی افلاین شد از دیگری استفاده کنید.

همه نسخه ها را تست کنید چون هر نسخه هک کلش زیر ویژگی های مربوط به خود را دارد.پس نسخه های مختلف را هم نصب کنید تا ویژگی های متفاوت را هم ببینید

اگر دیدید نسخه ای وارد نمیشه یعنی سرور آفلاین یا شلوغ شده است بنابراین باید در زمان های دیگه وارد بشید و یا از نسخه های دیگه استفاده کنید

اگر نسخه ای ارور اپدیت (update available) داد به ما خبر دهید تا اپدیتش را قرار دهیم.همچنین اگر لینکی خراب بود از قسمت نظرات بگید تا درستش کنیم.

نسخه های ۹٫۴۳۴ هک کلش آف کلنز:

دانلود نسخه Clash Of Light آپدیت جدید

دانلود نسخه Clash Of heros آپدیت جدید

دانلود نسخه Clash Of Souls S1 اپدیت جدید

دانلود نسخه Clash Of Souls S2 اپدیت جدید

دانلود نسخه Clash Of Souls S3  اپدیت جدید

دانلود نسخه Clash Of Souls S4 اپدیت جدید

نکات و رفع مشکلات بازی :

ممکنه هنگام نصب با ارور نصب نشد مواجه شوید.برای حل این موضوع حتما اینکار ها را انجام بدید.هنگامی که بازی را میخواهید نصب کنید با پیامی روی صفحه مواجه میشید در اینجا به هیچ وجه ok را نزنید.بالای ok نوشته more detaile یا جزییات بیشتر شما کنار این را بزنید بعد گزینه install any way unsafe یا عبارت فارسی اش را بزنید و اوکی کنید.اگه دوباره پیامی اومد رو صفحه install یا نصب را بزنید.حالا میبینید که نسخه هایی هم که براتون نصب نمیشدند نصب میشوند.

اگر در نسخه های هک با ارور شما تحریم شدید یا ban شدید مواجه شدید یکبار بازی را clear data کنید (آموزش این عمل در اینجا) و یا بازی را حذف کنید و دوباره نصب کنید تا مشکل حل شود اگر در قسمت سرچ کلن به مشکل برخوردید از قسمت چت گلوبال وارد کلن افرادی که چت میکنند شوید.همچنین پس از انتشار اپدیت هر نسخه ابتدا نسخه قبل را حذف سپس نسخه اپدیتش را نصب کنید.

اگر در نسخه های dark souls با ارور account locked یا اکانت قفل شده مواجه شدید در کادر پایین ارور عبارت ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰/ را بنویسید و اوکی را بزنید تا ارور برطرف شود.

همانطور که میدانید منابع بینهایت و بسیار زیاد هستند اما اگر از تعداد سکه ها و … کم شد و خواستید دوباره به حالت بسیار زیاد و بینهایت برگردد کافی است از قسمت چت گلوبال عبارت max/ را بنویسید و بفرستید حالا منابع شما دوباره بسیار زیاد و بینهایت میشود.

اگر در بعضی نسخه ها پس از مقداری بازی با ارور connection مواجه شدید چند بار گزینه try again را بزنید و دوباره تکرار کنید تا بازی لود شود اگر باز هم نشد بعدا وارد بازی شوید و از نسخه های دیگر استفاده کنید

پیشنهاد ما این است همه نسخه ها را دانلود و تست کنید چون ممکن است زمانی سرور های نسخه های دیگر آفلاین باشد و وارد نشود اما نسخه ی دیگری را که نصب کردید سرور انلاین باشد و وارد شود

ادرس این صفحه را حتما در مرورگر خود ذخیره و یا جایی یادداشت کنید کنید و چند روز یکبار به این صفحه مراجعه کنید چون ما همواره سعی میکنیم نسخه های جدید و آپدیت را در همین صفحه قرار دهیم.

آدرس صفحه دانلود

http://roidstar.com/buy-coc

http://roidmaster.ir/buy-coc


در تلگرام منتظر شما هستیم عضویت در کانال تلگرام ما