اطلاعیه ها و اعلانات

در صورتی که لینکی در سایت خراب بود از قسمت نظرات همان مطلب اعلام کنید.

جهت دریافت آخرین نسخه بازی یا برنامه های اندروید سایت روید استار رو دنبال کنید.

تبلیغات ویژه
هک کلش آف کلنز با منابع بینهایت
نسخه های هک شده بازی کلش آف کلنز با جم و الماس ، طلا و اکسیر بینهایت.

ترکیب قدرتمند برای آرنا ۸ کلش رویال  – سایت رسمی اندروید روید استار

ترکیب قدرتمند برای آرنا ۸ کلش رویال – سایت رسمی اندروید روید استار

ترکیب قدرتمند برای آرنا ۸ کلش رویال

ترکیب قدرتمند برای آرنا ۸ کلش رویال – ۳۷۰۰+ Trophies

پرطرفدارترین ترکیب مناسب برای arena 8

امروز یک ترکیب قدرتمند برای آرنا ۸ کلش رویال و عالی برای کلش رویال بازان حرفه ای آماده کرده ایم که این ترکیب مخصوص آرنا ۸ و ۷ میباشد.دلیل اصلی انتخاب این ترکیب پرطرفدار بودنش هست که کلش رویال بازان چینی و اروپایی از این ترکیب بیشترین استفاده رو در آرنا ۸ کلش رویال استفاده میکنند و حتی به پیروزی هم میرسند.یکی از بزرگترین پلیر های لیگ قهرمانی کلش رویال این ترکیب رو معرفی کرده است که خیلی ساده به نظر میاد و برای کسانی که کلش رویال رو حرفه ای بازی میکنند با این ترکیب میتواند به راحتی کاپ خود را بیشتر بکنند.

ترکیب قدرتمند برای آرنا ۸ کلش رویال

سرباز های مورد نیاز برای این ترکیب آرنا ۸ کلش رویال :

arena-8-deck-1

در تصویر بالا تمامی سرباز های مورد نیاز برای این ترکیب جهانی رو میتوانید مشاهده بکنید.
zap : بهترین کارت برای دفاع هایی که شرایط ناامید میباشد و با کارت اسپل zap میتوانید این شرایط رو تموم کنید و از حمله های حرفه ای دشمن خود جلوگیری کنید همچنین بهترین کارت برای استفاده در حمله های ناگهانی و دفاع از مینی پکا میشه از کارت zap استفاده کرد.
Arrow : بازم یک کارت خوب برای دفاع میباشد میتوانید از کارت arrow برای جلوگیری از حمله های پرتعداد دشمن خود جلوگیری کنید با این حال در بعضی از قسمت های این ترکیب کارت arrow زیاد بدرد میخورد.
goblin : بهترین کارت برای سرعت بخشیدن برای حمله های شما میباشد حتی بهترین کارت کمکی برای دفاع از جون مینی پکا و والکری میتوانید از گوبلین استفاده کنید.
مینی پکا : این کارت بهترین گزینه حمله و پیروزی شما میباشد کلش رویال بازان اروپایی به این کارت حرفه ای لقب افسانه اروپا گذاشتند که در این ترکیب قدرت مینی پکارو میتونید مشاهده کنید.
valkyrie : یک کارت دیگر خوب برای حمله کنار کارت مینی پکا و دفاع از مینی پکا با hp عالی و قدرتمند در مقابل برج های دفاعی دشمن
و از سرباز جاینت هم در حمله های حرفه ای خود استفاده کنید و همیشه مینی پکا و سرباز تفنگدار رو از پشت جاینت رها کنید تا کارشون رو به راحتی انجام دهند.

حتما بخوانید:  دانلود نسخه مود شده بازی League of Stickman 3.3.2 با منابع بینهایت
چه امتیازی می دهید؟
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
0 تا کنون ثبت شده است
تمام حقوق مادی و معنوی برای روید استار محفوظ میباشد و کپی از برداری از مطالب سایت ممنوع میباشد.